Piotr Dynarski

Od zawsze chciałem być fotografem. Mając 18 lat rozsądek popchał mnie w kierunku uczelni technicznej. Po skończeniu studiów budowlanych w tygodniu pracowałem jako inżynier budowy, w weekendy i po godzinach fotografowałem śluby i sesje zdjęciowe dla różnych firm. Pasja fotografii popchała mnie  w kierunku zmian zawodowych. Dzięki pracy jako fotograf jestem spełniony zawodowo, robię to co kocham i nie zamierzam tego zmieniać. Prywatnie jestem zadowolony z życia, sporo podróżuję, lubię dobrą kawę, mam wspaniałą żonę, 4 koty i głowę pełną wyobraźni.

Łukasz Haruń

Prywatnie jestem szczęśliwym człowiekiem, mężem i ojcem. Mam dziesiątki pasji, z której jedna stała się życiową obsesją. To fotografia, którą zajmuję się już od 20 lat. Od amatorskich odbitek ciemniowych, przez studia na Wydziale Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, po założoną w 2010 własną firmę o profilu fotograficznym. W życiu zawodowym łączę pasję do fotografowania z wieloletnim doświadczeniem. W fotografii produktowej fascynują mnie miliony możliwości pokazania każdego przedmiotu. Lubię eksperymentować ze światłem, fakturą i perspektywą.

Aby połączyć swoje pasje i doświadczenie stworzyliśmy DYHA studio. To przestrzeń, gdzie razem tworzymy, opracowujemy koncepcje, kłócimy się, fotografujemy, pracujemy nad obróbką, rozwijamy się. W pracy doskonale się uzupełniamy, a zdobyte wcześniej doświadczenie idealnie się zazębia. Dzięki temu jesteśmy w stanie stale podnosić jakość naszych zdjęć i podejmować nowe fotograficzne wyzwania.