Sesja Biznesowa Szczecin

Sesja biznesowa to ważny element w kreowaniu swojego wizerunku. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy fotografii biznesowej do CV, do profilu na LinkedIn, czy do własnej strony internetowej, dobre zdjęcie jest niezbędne, żeby zaprezentować swoją osobę.

Rosnące zapotrzebowanie na zdjęcia biznesowe

W związku z tym, że duża część działań biznesowych przenosi się do Internetu możemy zauważyć duży wzrost zapotrzebowania na sesje biznesowe. Ważne jest to, żeby kontakt z klientami, czy współpracownikami nie był anonimowy i aby osoba, odbierająca maile, lub telefony wiedziała z kim rozmawia. Poprawia to w dużym stopniu stosunki biznesowe na odległość.

Fotografia portretowa jest też bardzo ważna przy kreowaniu swojego wizerunku w Social Mediach. Aby działania na takich kanałach  jak YouTube, Instagram, LinkedIn, Facebook TikTok, czy Pinterest, były bardziej autentyczne ważne jest, aby odpowiednio zaprezentować swoją osobę. Istotne jest, aby charakter zdjęć dobrać do osoby,  rodzaju działalności, czy charakteru konkretnego kanału komunikacji.

W dzisiejszych czasach duża część działalności zawodowej wykonywana jest w ramach pracy zdalnej. W związku z tym nawet, kontakty z bliskimi współpracownikami często odbywają się on-line. Jest to kolejna sytuacja, w której zdjęcia wizerunkowe okazują się niezbędne

Sesja biznesowa w Szczecinie?  Jaką wybrać lokalizację?

W zależności od charakteru wykonywanej działalności sesję wykonujemy w naszym studio w Szczecinie, bezpośrednio w firmie klienta, lub w zaprzyjaźnionych przestrzeniach biurowych. Staramy się, aby miejsce sesji było dopasowane wizualnie do strony internetowej klienta, a finalne koncepcje sesji zawsze omawiamy przed sesją.

Sesja biznesowa w studio

W sytuacji, kiedy potrzebne są zdjęcia na jednolitym tle, na których to fotografowana osoba ma skupiać sto procent uwagi zazwyczaj decydujemy się na sesję w naszym studio w centrum Szczecina. Dzięki temu, że mamy tutaj pełną kontrolę nad światłem możemy uzyskać bardzo zróżnicowany efekt wizualny. Tego typu fotografie bardzo dobrze sprawdzają się jako załącznik do CV, lub jako zdjęcie profilowe w Social Mediach, a także te, którymi „podpisujemy się” w kontaktach mailowych.

Ważna przy sesjach wykonywanych w studio jest powtarzalność. Dzięki temu, że w naszym studio mamy niezmienne warunki, jesteśmy w stanie odtworzyć charakter sesji nawet sprzed kilku lat. Ma to szczególnie duże znaczenie w firmach, w których występuje duża rotacja pracowników, i co jakiś czas trzeba wykonać dodatkowe zdjęcia, które nie mogą odbiegać od poprzednich

Sesja u klienta

Wykonując zdjęcia na stronę internetową, często aranżujemy sesję w siedzibie firmy. Dzięki temu w tle mamy naturalny kontekst, który pozytywnie wpływa na odbiór fotografii. Wykonujemy też zdjęcia wizerunkowe nie tylko pracowników biurowych, ale także w zależności od branży mogą to być przykładowo zdjęcia operatorów maszyn, pracowników produkcyjnych i innych osób zaangażowanych w działanie konkretnej firmy. Przy okazji tego typu sesji jesteśmy w stanie wykonać też fotografie reportażowe z konkretnych stanowisk pracy, zdjęcia procesów technologicznych, wnętrz, czy siedziby firmy z zewnątrz. Wykonujemy także zdjęcia i filmy z przy użyciu drona, co także może pozytywnie wpłynąć na identyfikacje wizualną.

Takie kompleksowe podejście pozwala na spójne pokazanie wizerunku i charakteru działania firmy.

Sesja biznesowa w przestrzeniach biurowych w Szczecinie

W związku z tym, że dużą część zawodów można wykonywać zdalnie, lub na tak zwanym home office, nie zawsze jest możliwość zrobienia sesji wizerunkowej w miejscu wykonywania pracy. W takich sytuacjach organizujemy sesje w przestrzeniach adekwatnych do charakteru wykonywanej działalności. Często do tego celu wykorzystujemy nowoczesną architekturę, lub wnętrza biurowców, których aranżacja przywołuje biznesowe skojarzenia.

Mobilne Studio Szczecin

W związku z tym, ze często zachodzi potrzeba wykonania zdjęć na jednolitym tle poza studiem, posiadamy niezbędny mobilny sprzęt, który pozwala nam uzyskać warunki studyjne w dowolnym miejscu. Jesteśmy w stanie zabrać ze sobą tła, o różnych stopniach jasności, czy kolorów, profesjonalne oświetlenie studyjne, a także pozostały sprzęt do wykonania sesji. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieliśmy okazje wykonywać sesje nie tylko w Szczecinie, ale także w Poznaniu, Koszalinie, Zielonej Górze czy w Gorzowie Wielkopolskim.

W celu rezerwacji terminu na sesję biznesową zapraszamy do zakładki kontakt.